Правильна організація дорожнього руху (ОДР) потребує цілого комплексу правових, організаційних і технічних заходів, а також розпорядчих дій, спрямованих на управління дорожніми рухом і забезпечення його безпеки.

Тільки професійне проектування організації дорожнього руху допоможе оптимізувати і зробити безпечним рух транспортних засобів і пішоходів. Тому ОДР є невід’ємною і обов’язковою нормою дорожнього проектування, яка застосовується в ході будівництва нових автомобільних доріг, при різних будівельних і ремонтних роботах, при реалізації заходів, покликаних знизити аварійність на небезпечних ділянках.

Компанія «Знаки УА» розробляє і погоджує будь-які проекти організації дорожнього руху: як постійних для нових автодоріг або об’єктів дорожньої інфраструктури, так і тимчасових, наприклад, на період проведення ремонтних або будівельних робіт.

Наша компанія готова запропонувати весь спектр послуг по супроводу і узгодження проектів організації дорожнього руху , схем дислокації дорожніх знаків, дорожньої розмітки та т. Д., У всіх необхідних інстанціях. Це дозволяє нашим клієнтам приступати до будівельних робіт, маючи на руках всі, передбачені законом, офіційні дозволи та погодження.

Узгодження проектної документації в наглядових та узгоджувальних інстанціях:

  • Департамент ДАІ України
  • Служба ГАЇ м. Киева
  • КиївДорСервіс
  • ДАІ області
  • Служба автомобільних доріг

Більш повну інформацію по вартості і термінів, Ви можете дізнатися зв’язавшись з нашими менеджерами.

Залиште заявку і наш менеджер з вами зв'яжеться

Залиште заявку

м. Вишгород, вул. Ватутіна 69-б

+38 (067) 209-13-78
+38 (097) 683-79-21
info@znakiua.ua

Графік роботи: пн-пт, 9.00-18.00