Переваги розмітки складів

Без розмітки склад – всього лише приміщення, в яке звозять речі. Саме професійна розмітка дозволяє складу адекватно функціонувати, забезпечує безпеку, оптимізує логістичні процеси і впорядковує роботу робочого складу, рух вантажної техніки. Крім того, розмітка складу допомагає впорядкувати розташовані в приміщенні матеріали.

Оптимізований простір мінімізує час простоїв, вберігає від травмонебезпечних ситуацій, скорочує час виконання завдань. Складські приміщення – основа товарообігу і зберігання тієї чи іншої продукції, тому варто подбати про якісне облаштуванні цих приміщень.

Логістична основа розмітки складу

Компанія «Знаки УА» пропонує послуги по розмітці складів – продуктових, для зберігання будівельних та інших матеріалів, приватних і державних, в Києві і по всій Україні. У наших співробітників великий досвід роботи зі складськими приміщеннями, а якісні матеріали забезпечать довгострокову службу розмітки.

Ми використовуємо спеціальну стійку і яскраву фарбу і пластик, сучасну апаратуру. За допомогою них ми зонуємо виробниче і інші типи простору для пересування транспорту і складського персоналу, відзначаємо місця для зберігання товару, зони обмеженого доступу, технологічні ділянки, позначаємо вертикальні елементи – колони, виступи та інші конструкції для забезпечення видимості і безпеки. Ми виконуємо всі роботи згідно з українськими ДСТУ, дотримуючись встановлених норм.

Ефективність розмітки складських приміщень

Крім підвищення ефективності, розмітка складу забезпечує злагоджені дії працівників при евакуації, допомагає швидко розібратися в аварійній ситуації, щоб мінімізувати збитки і уникнути травм. Аварія на складі може серйозно позначитися на діяльності підприємства, заводу, магазину. Тому важливо бути впевненим в готовності до подібних ситуацій.

Наші фахівці нададуть повну консультацію щодо питань, що цікавлять. Ми гарантуємо високу результативність і з відповідальністю ставимося до поставлених клієнтам завданням.