Компанія “Знаки УА” проводить монтажні роботи будь-якого рівня складності з дотриманням всіх норм чинного законодавства.

Установка лежачих поліцейських

Встановлення лежачих поліцейських – необхідна там, де потрібно примусово знижувати швидкість руху автомобілів до швидкості 40 км/год і менше. Даний виріб дозволяє значно підвищити безпеку дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках.

Правила застосування

Пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати в районі розташування дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза перехрестями, перед нерегульованими перехрестями при відповідному обгрунтуванні.

Елементи примусового зниження швидкості можна застосовувати в місцях інтенсивного руху транспортних засобів у житлових зонах та прилеглих до дороги територіях.

На ділянках доріг, де застосовують елементи примусового зниження швидкості, треба встановлювати дорожній знак 1.11 «Пагорб».

Елементи примусового зниження швидкості встановлюють на відстані 5-6 м від небезпечних ділянок. Для обмеження швидкості руху на ділянках довжиною понад 100 м дозволено послідовно встановлювати настили на відстані 20-30 м один від одного по напрямку руху. Для ступінчастого обмеження швидкості дозволено послідовно встановлювати два або три елементи примусового зниження швидкості по напрямку руху на відстані 10 – 30 м один від одного.

У місцях, що передують ділянкам доріг, де застосовують елементи примусового зниження швидкості, треба встановлювати дорожні знаки 3.29 «Обмеження максимальної швидкості».

Схеми розташування елементів примусового зниження швидкості підлягають обов’язковому погодженню в установленому порядку.

Технічні вимоги до встановлення лежачого поліцейського

  • Встановлювати лежачий поліцейський потрібно строго перпендикулярно осі дороги.
  • Довжина повинна дорівнювати ширині дороги. Допускає зменшення розмірів з кожної сторони по 20 див.
  • У місці встановлення штучної нерівності повинен бути забезпечений водовідведення.
  • Повинні бути встановлені попереджувальні знаки для інформування водіїв і нанесена дорожня розмітка.

Рекомендації по вибору місця встановлення лежачого поліцейського:

  1. Неприпустимо робити монтаж в місцях наявності вибоїн, сильного розтріскування дорожнього полотна, наявність горбів і різких перепадів поверхні.
  2. Лежачий поліцейський повинен бути добре видно, не варто встановлювати їх на близькій відстані після повороту або на крутому спуску або схилі дороги.

За Вашим бажанням ми зробимо якісний монтаж лежачого поліцейського. Дзвоніть нашим менеджерам!

Вартість встановлення «лежачих поліцейських»

1. Лежачий поліцейський(ПВХ, Чехія)

ИДН виготовляються з гуми, стійкої до механічного стирання і впливу хімічних елементів, присутніх на дорогах в зимовий час. З метою поліпшення зчіпних властивостей з автомобільними шинами на зовнішній поверхні елементів є виступи сферичної форми.