Компанія “Знаки УА” проводить монтажні роботи будь-якого рівня складності з дотриманням всіх норм чинного законодавства.

Установка шлагбаумів

Установка шлагбаума

Шлагбауми на сьогоднішній день стали невід’ємною частиною систем контролю доступу та організації дорожнього руху.

Сфера застосування автоматичних шлагбаумів – це прохідні підприємств, закриті автомобільні парковки і стоянки, гаражні кооперативи і т. д.

Шлагбаум може бути елементом складної і розгалуженої системи контролю доступу, а також виконувати більш прості завдання, наприклад, обмежувати проїзд до прибудинкової та офісної території.

Встановлення шлагбауму

  • Правильна установка шлагбаума – запорука коректної роботи та надійності в процесі експлуатації. Шлагбауми можуть встановлюватися як на тверду поверхню (метало-бетоные дорожні покриття) так і на грунтовані та асфальтовані поверхні.Перед тим як встановити шлагбаум на грунт або асфальт, місце установки бетонується і лише після цього здійснюється монтаж шлагбаума. За рідкісним винятком установка шлагбаумів здійснюється на металеві поверхні шляхом зварювання або інших способів кріплення.При підготовці ділянки перед монтажем тумби шлагбаума потрібно дотримуватися технологічний процес бетонування, щоб уникнути надалі можливих збоїв у роботі шлагбаума пов’язаних саме з неправильною установкою.Довірте монтаж шлагбаумів нашим фахівцям — економте свої кошти. При багаторічному досвіді роботи, практика показала, що самостійно встановлені шлагбауми, людьми, що не мають в цій справі не спец. інструменту ні досвіду, в більшості своїх випадків призводять до виходу з ладу устаткування раніше гарантійного терміну.Наша компанія дає гарантію протягом року тільки за умови, що встановлення шлагбаума здійснювався нашими фахівцями.

Схема підключення шлагбаума GARD 2500.

  1. Тумба шлагбаума GARD 2500
  2. Блок управління
  3. Приналежності:
  4. Біла алюмінієва стріла
  5. Сигнальна лампа