Компанія “Знаки УА” пропонує повний спектр послуг з нанесення горизонтальної та вертикальної розмітки будь-якої складності по всій Україні. Сучасне професійне обладнання, кваліфікований персонал і високоякісні матеріали забезпечують бездоганну якість наших робіт.

Розмітка пластиком

Компанія «Знаки УА» виконує всі види робіт по нанесенню дорожньої розмітки пластиком по Києву, області та по всій території України.

Дорожня розмітка пластиком має велику перевагу перед звичайною розміткою, воно полягає в підвищеній зносостійкості розмічального покриття. Пластичні матеріали для дорожньої розмітки володіють високою еластичністю і морозостійкістю.

Розмітка, виконана за допомогою світловідбиваючої рельєфною розмічувальної стрічки STAMARK для дорожньої розмітки, містить шар світловідбивних стеклошариков, а також керамічні частинки з великою стійкістю до стирання.

Дорожня розмітка пластиком наноситься для позначення розділових смуг, крайових ліній, стрілок, знаків і написів. Така розмітка може бути нанесена як поверх дорожнього покриття, так і бути втопленной в новий ще гарячий асфальт.

Термін експлуатації пластичної дорожньої розмітки – до 4 років.

Також виконуємо дорожню розмітку фарбою.

Галерея

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

м. Вишгород, вул. Ватутіна 69-б

+38 (067) 209-13-78
+38 (097) 683-79-21
info@znakiua.ua

Графік роботи: пн-пт, 9.00-18.00