Зображення на дорозі

Компанія «Знаки УА» виконує нанесення під замовлення на дорожнє полотно великих малюнків. Великі знаки, нанесені на полотні проїжджої частини, дозволять водіям краще помічати важливу інформацію про ситуацію на дорозі і мати змогу заздалегідь приймати рішення задля безпеки свого пересування на автомобілі. Великі малюнки дорожніх знаків на проїзній частині є видом дорожньої розмітки та можуть дублювати такі дорожні знаки як: 1.32 «Нерегульований пішохідний перехід», 1.39 «Інша небезпека» (аварійно-небезпечну ділянку дороги), 3.29 «Обмеження максимальної швидкості», 5.38 «Місце для стоянки ».

При виконанні робіт з нанесення дорожньої розмітки наша компанія використовує високоякісні матеріали, такі як дорожня фарба, пластична фарба які витримують великі навантаження і стійкі до стирання. Ці матеріали мають хороший рівень світловідбивання, не слизьку поверхню, стійкість до багаторазових перепадів температур, вологості і УФ-променів, хороший рівень адгезії до дорожнього покриття.

Найкращим матеріалом для нанесення малюнків, знаків на дорожнє покриття є термопластик, вироблений на основі алкідних смол.