Дорожня розмітка автомобільних заправок (АЗС)

Горизонтальная разметкаЗаправні станції потребують організації руху, щоб не створювалися затори, а водіям було зручно під’їжджати до колонок і виїжджати з точки заправки.

Крім того, важливо забезпечити безпеку, адже АЗС – це точка потенційної небезпеки через велику кількість вибухонебезпечних речовин. Саме тому дорожню розмітку на автомобільних заправках треба довірити професіоналам.

Особливості розмітки автозаправних станцій

Наші досвідчені співробітники використовують профільне якісне обладнання для вирішення поставлених завдань. Розмітка АЗС проводиться з урахуванням особливостей планування заправної станції, щоб забезпечити максимальну пропускну здатність автомобільного потоку і зручність для клієнтів.

Ми використовуємо білу стійку фарбу, яка чітко відбиває світло фар для зручної навігації вночі, а також пластикові матеріали, які відрізняються особливою стійкістю. Крім того, дорожня розмітка автомобільної заправки повинна бути доповнена відповідними допоміжними знаками, відбивачами, оглядовими дзеркалами. Для цього ми складаємо проект майбутньої розмітки АЗС, слідуючи всім існуючим нормам, зазначеним у ДСТУ.