Компанія “Знаки УА” пропонує повний спектр послуг з нанесення горизонтальної та вертикальної розмітки будь-якої складності по всій Україні.Сучасне професійне обладнання, кваліфікований персонал і високоякісні матеріали забезпечують бездоганну якість наших робіт.

Розмітка парковок

Знаки УА »виконують нанесення розмітки на всі категорії доріг, з дотриманням стандартів і технічних правил. Це сприяє організації транспортного і пішохідного потоків, зменшення кількості аварій та порушень ПДР.

Головна місія нашої компанії – це поліпшення ситуації з рівнем безпеки дорожнього руху та руху на прилеглих територіях. Облаштування паркінгів, парковок входить в основне коло наших завдань.

Ми виготовляємо і встановлюємо будь-яке паркувальне обладнання під ключ, а також професійно наносимо дорожню розмітку на парковках як в рамках окремих замовлень, так і для комплексних проектів «обладнати парковку під ключ». Ми проектуємо, виробляємо і встановлюємо обладнання для парковок і паркінгів у вигляді єдиного оптимального рішення для кожної окремої парковки, адже ваша парковка індивідуальна.

Облаштовуємо парковки паркувальними стовпчиками і бар’єрами, шлагбаумами і колесовідбійником, сферичними дзеркалами і лежачими поліцейськими, вертикальною розміткою і горизонтальною дорожньою розміткою та будь-якими дорожніми знаками, захистом колон і розміткою колон з урахуванням специфіки паркувального майданчика, а також побажань клієнта і тонкощів при експлуатації об’єкта в майбутньому .

Всі наші вироби відрізняються довговічністю і високою якістю, купуючи паркувальне обладнання нашого виробництва ви можете бути впевнені в контролі якості на всіх етапах виготовлення та монтажу.

У нас ви можете замовити виготовлення і монтаж таких засобів організації дорожнього руху:

Галерея

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо

м. Вишгород, вул. Ватутіна 69-б

+38 (067) 209-13-78
+38 (097) 683-79-21
info@znakiua.ua

Графік роботи: пн-пт, 9.00-18.00