Розмітка новобудов в Україні

Житловий комплекс – це новий щабель організації квартир і будинків. Такий комплекс самодостатній і оснащений всім необхідним, щоб людині було комфортно жити, відпочивати, ростити дітей. Не останньою річчю в облаштуванні такого роду утворень є розмітка житлового комплексу – доріг, пішохідних переходів, паркувальних майданчиків або дворів. Компанія «Знаки УА» – це перш за все надійність і гарантія якісного сервісу. Ми надаємо широкий ряд послуг, серед яких і розмітка майданчиків житлових комплексів. Реалізуючи замовлення в Києві і по Україні, наш персонал прагне облаштувати дороги я підвищення комфорту жителів країни.

Які роботи ми проводимо?

Розмітка відкритих паркомісць і підземних паркінгів

Розмітка пішохідних зон і переходів

Розмітка дитячих і спортивних майданчиків

Комплексна розмітка житлових комплексів

Головна особливість роботи з розміткою для житлового комплексу – це комплексність. Необхідно враховувати архітектурні особливості навколишніх будинків, потреби жителів і адміністрації. Тому така розмітка ніколи не буває однотипної – тут і парковка, і дорожні розв’язки, і розмітка для пішоходів. Тому необхідний ретельний план, який допоможе чітко організувати подальшу роботу. Наші співробітники можуть скласти і реалізувати подібний проект, завдяки багатому досвіду роботи з дорожньої атрибутикою.

«Знаки УА» реалізує замовлення в найкоротші терміни, використовуючи при цьому висококласні інструменти і матеріали. Слідуючи всім нормам ПДР, наші працівники завдадуть нову, і оновлять стару розмітку. Ми раді новим клієнтам і цінуємо постійних замовників. Актуальні ціни на дорожню розмітку від компанії «Знаки УА».