Встановлення вставок розміточних дорожніх

Часто, простої розмітки на дорозі недостатньо, щоб домогтися максимальної безпеки. Один з елементів, які дозволяють досягти її – це дорожні розміточні вставки (ВРД), які являють собою пластикові або металеві об’єкти, які прекрасно відбивають світло, в тому числі і вночі. З їх допомогою можна «підсилити» ефект від дорожньої розмітки, також, за допомогою них розмежовуються смуги, водій легко розгледить дозволені межі переміщення.

Компанія «Знаки УА» вже багато років працює в сфері забезпечення безпеки на дорогах в Києві і інших містах України. Зокрема, ми займаємося установкою ВРД – вони будуть доречні як на швидкісних трасах, так і на небезпечних ділянках дороги, попереджаючи автомобілістів і пішоходів. Крім того, варто відзначити їх довговічність – вони вкрай стійко переносять тиск, не псуються через дію хімікатів і не змінюються під впливом ультрафіолету.

ВРД виготовляються у формі напівсфери, щоб забезпечити ефект повернення заломлених променів від фар і ліхтарів на всі 360 ° – такий об’єкт важко пропустити. Встановлюються найчастіше на дорогах, розподіляючи дорожні смуги.