Міська адміністрація столиці оприлюднила можливий список вулиць, на яких буде збільшено ліміт швидкості до 80 км / ч.

1 січня 2018 року набула чинності постанова Кабінету міністрів України №883 «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», які нормують швидкість автомобілів в населених і особливих пунктах, а також визначають, що органи місцевого самоврядування, погодивши питання з поліцією, можуть виставляти на окремих ділянках свої обмеження по швидкості.

За словами представників КМДА, не на всіх вулицях є сенс запроваджувати збільшені обмеження, перш за все це стосується вулиць з малим потоком пішоходів. Згодом був опублікований попередній список вулиць, серед яких – ділянка просп. Перемоги від Повітрофлотського шляхопроводу до вул. Чорнобильської, Велика Кільцева дорога від вул. Міський до Мінського просп., Наддніпрянське шосе, Столичне шосе до вул. Академіка Заболотного та ін.

Оснащені дороги – запорука безпечного руху. Компанія «Знаки УА» виготовленням дорожніх знаків в Києві і Україні. Наша продукція відповідає всім необхідним нормам і користується популярністю через високої якості і помірної вартості.

Нагадаємо, що останнім часом українці стали купувати менше дизельних автомобілів.